ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Мало хто знає, що йога – це не тільки асани чи силові методи. Максимальний результат від йоги можна отримати, тільки якщо ви правильно дихаєте і виконуєте вправи за правильною технікою. Саме на цьому фокусується інструктор курсу для початківців.

Ця программа розвиває гнучкість, зміцнює м’язи всього тіла, сприяє витягуванню хребта та розвиває змогу свідомого контролю власного тіла.

АНТІГРАВІТІ (ФЛАЙ) ЙОГА

Це різновид йоги, який виконується на спеціальних полотнах-гамаках, які прикріплені до стелі.

Програма тренувань включає в себе вправи класичної йоги, пілатесу, повітряної і художньої гімнастики.

Тренування зміцнює м’язи, покращує координацію і є дуже цікавим заняттям для людей будь-якого віку.

PILATES INTRO 

Заняття по методиці Джозефа Пілатеса, які проводяться на спеціальному обладнанні – “реформерах”.

Це заняття для початківців. Тренування не потребують спеціальної підготовки. Вони впливають на поставу, гнучкість, силу і витривалість, а також покращують фізичний стан організму.

PILATES 

Pilates – це програма для тих, хто вже пройшов інтро й знайомий із загальним підходом до фізичних навантажень в методиці пілатеса.

Заняття також відбуваються на “реформерах”, це вправи середнього рівня складності.

Вони розвивають все тіло, а також сприяють розвитку сили і витривалості.

PILATES MAT 

Інтенсивний класс з пілатеса, доступ до якого модерує тренер. Він обов’язково повідомить вас, що ви уже готові до складних вправ.

Заняття виконуються на фітнес-маті з використанням спеціального обладнання.

Джон Пілатес у 83 роки наступив на дошку, що прогоріла під час пожежі в його студії. Він вхопився за балку і витримав вагу свого тіла.

Єдині вправи, які він робив протягом життя – це пілатес. Отже, завдяки заняттям третього рівня складності, ви зможете мати таку ж фізичну силу і витривалість.

STRETCH&GO 

Це коротка програма з розвитку гнучкості, яку рекомендовано відвідувати після занять інтенсивним фітнесом. 

Ця програма покращить стан суглобів, а також сприяє розслабленню тілу. Омріяні шпагати і “ластівки” – результат регулярного відвідування цієї програми.

TOTAL STRETCH 

На відміну від короткого заняття із стретчингу, які рекомендуються всім відвідувачам інтенсивних фітнес-програм, щоб не “забивати” м’язи, це повноцінне заняття із гнучкості суглобів.

Тут протягом години ретельно пропрацьювується кожний суглоб від рук і шиї до тазостегнових суглобів. Такі заняття – профілактика проблем із суглобами, вони підвищують граційність, знімають стрес і повертають вам відчуття вашого тіла.

GYROKINESIS 

Gyrokinesis – це спортивно-лікувальне тренування, в основі якого лежить комплекс вправ китайської гімнастики тай-чі.

Ця програма фокусується на дихальних вправах і правильній техніці виконання вправ.

Фізичне навантаження в цій програмі – це системний і делікатний вплив на суглоби та м’язи за допомогою ритмічних хвилеподібних рухів.

А самі вправи будуються навколо природних рухів тіла: нахили вперед, назад, вліво і вправо, скручування, кругові рухи і повороти.

На цю гімнастику можуть ходити діти з 6 років.

Клубна карта
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Отримати запрошення

[contact-form-7 404 "Not Found"]